Regiony NEXERY 2020 #RegionyNEXERY2020
Nasze raporty Życie online

RAPORT: #RegionyNEXERY2020. Jak pandemia odmieniła zachowania Polaków w internecie

Najnowszy raport firmy NEXERA, powstały we współpracy z InsightOut Lab i opierający się na badaniach zrealizowanych przez GfK, to historie mieszkańców, przedsiębiorców, nauczycieli i urzędników z Regionów NEXERY opowiedziane liczbami. Tegoroczne wydanie raportu jest wyjątkowe.

Z jednej strony raport #RegionyNEXERY2020 to kompleksowa informacja na temat tego, jak zmieniły się zachowania internautów w czasie pandemii. Z drugiej, opinie zawarte w raporcie dowodzą temu, jak bardzo i w jak krótkim czasie zmieniła się rola szybkiego i stabilnego internetu w życiu codziennym, zawodowym, w edukacji oraz w sprawach urzędowych.

Tegoroczne badanie Regiony NEXERY odbywało się w wyjątkowym czasie, dlatego obrazuje wyjątkowe procesy. Nigdy wcześniej w historii zapotrzebowanie na usługi dostępne w internecie nie było tak duże. Nigdy wcześniej tak wielu czynności nie wykonywaliśmy w internecie. I w końcu nigdy wcześniej w tak krótkim czasie tak wiele osób nie przeszło swoistego szkolenia w zakresie obsługi narzędzi internetowych jak na przełomie pierwszego i drugiego kwartału 2020 roku – powiedział Prezes Zarządu firmy NEXERA Jacek Wiśniewski.

Pełną treść raportu można pobrać ze strony NEXERY lub korzystając z poniższego przycisku.