O InsightOut Lab

InsightOut Lab to projekt nastawiony na przyspieszanie procesu dokonywania zmian. Jego celem jest definiowanie stanu wiedzy społeczeństwa i poziomu akceptacji do konkretnych rozwiązań, trendów i idei pojawiających się na rynku oraz przedstawianie nowej rzeczywistości w najprostszej do przyswojenia formie. Pomaga firmom i ludziom w łatwiejszym dostosowaniu się do przemian w prywatnym i profesjonalnym życiu.

InsightOut Lab łączy w sobie cechy think tanku, czyli agregowania informacji i analiz, wymiany myśli pomiędzy ekspertami oraz firmy doradczej zaangażowanej w budowanie konkretnych treści i projektów ułatwiających wdrożenie zmiany w szerokim zasięgu. Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Paliw Alternatywnych – największej organizacji branżowej kreującej rynek elektromobilności i technologii wodorowych w Polsce i w regionie CEE.

Kluczowym zadaniem InsightOut Lab jest budowanie wartości dla mediów, influencerów i szerokiej opinii publicznej, pomagającej w szybszym i lepszym rozumieniu nowych procesów zachodzących w świecie. Innymi słowy, osoby posiadające wpływ na innych będą otrzymywać ciekawą i użyteczną treść, pomagającą w ich pracy, w realizacji ich celów. Zawsze opartą na danych i faktach.

InsightOut Lab działa poprzez:

  • badanie insightów,
  • określanie wag insightów, realizację badań reprezentatywnych za pomocą różnych metod opartych na wiarygodnych i uznanych panelach,
  • analizę trendów,
  • przeprowadzanie analiz,
  • opracowywanie raportów, specjalnych publikacji i produkcji
  • tworzenie projektów specjalnych pomagających szybszemu dokonaniu się procesu zmiany oraz realizację działań przyspieszających zmianę.

Autorami projektu są właściciele agencji OneMulti – Barbara Pleban i Mariusz Pleban. Projekt jest związany bezpośrednio z działem analitycznym agencji.

Na stronie internetowej InsightOutLab.com będzie można znaleźć mikro- i makroraporty z różnych obszarów. W obecnej fazie InsightOut Lab realizuje projekt związany z zagadnieniem elektromobilności oraz życiem online.

Poza opracowaniami własnymi oraz tworzonymi we współpracy z partnerami,  InsightOut Lab będzie przygotowywać także podcasty tematyczne.

Pierwszymi partnerami projektu są Volkswagen i Nexera.