Złote Spinacze 2020
Elektromobilność

InsightOut Lab nagrodzone dwoma Złotymi Spinaczami

InsightOut Lab zdobyło dwie główne nagrody w konkursie Złote Spinacze 2020, organizowanym przez Związek Firm Public Relations. Jury wyróżniło w ten sposób działania prowadzone przez nasz zespół analityczny wraz z marką Volkswagen na rzecz walki ze stereotypami dotyczącymi elektromobilności.

Działania prowadzone przez InsightOut Lab we współpracy z marką Volkswagen zostały nagrodzone Złotymi Spinaczami w kategoriach Research&Insight oraz Media Relations. Doceniono nasze aktywności, które nastawione są na edukację poprzez poszukiwanie i szerokie rozpowszechnianie insightów. Podstawą naszych działań są rozbudowany research oraz regularnie realizowane badania opinii.

Uroczysta gala w wyjątkowych okolicznościach

Ogłoszenie wyników oraz rozdanie nagród przyznanych w XVIII edycji konkursu odbyło się 28 styczniaZe względów epidemicznych, po raz pierwszy w historii, gala została zorganizowana całkowicie w formule online, a poprowadzili ją wspólnie Małgorzata Mejer, Przewodnicząca Jury, Dyrektor ds. Komunikacji Korporacyjnej w Procter & Gamble oraz Adam Jarosz, prezes ZFPR.

O InsightOut Lab

InsightOut Lab to projekt nastawiony na przyspieszanie procesu dokonywania zmian. Jego celem jest definiowanie stanu wiedzy społeczeństwa i poziomu akceptacji do konkretnych rozwiązań, trendów i idei pojawiających się na rynku oraz przedstawianie nowej rzeczywistości w najprostszej do przyswojenia formie. Pomaga firmom i ludziom w łatwiejszym dostosowaniu się do przemian w prywatnym i profesjonalnym życiu.

InsightOut Lab łączy w sobie cechy think tanku, czyli agregowania informacji i analiz, wymiany myśli pomiędzy ekspertami oraz firmy doradczej zaangażowanej w budowanie konkretnych treści i projektów ułatwiających wdrożenie zmiany w szerokim zasięgu. Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Paliw Alternatywnych – największej organizacji branżowej kreującej rynek elektromobilności i technologii wodorowych w Polsce i w regionie CEE.

Kluczowym zadaniem InsightOut Lab jest budowanie wartości dla mediów, influencerów i szerokiej opinii publicznej, pomagającej w szybszym i lepszym rozumieniu nowych procesów zachodzących w świecie. Innymi słowy, osoby posiadające wpływ na innych będą otrzymywać ciekawą i użyteczną treść, pomagającą w ich pracy, w realizacji ich celów. Zawsze opartą na danych i faktach.